Technický pracovník Odboru místního hospodářství - komunální služby

Městská část Praha-Zbraslav

Zbraslavské náměstí 464, 156 00 Zbraslav, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
7. platová třída

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvážení a úklid okolí odpadkových košů, pravidelný úklid komunikací a chodníků, údržba trávníků a zeleně v majetku MČ, likvidace černých skládek, zimní údržba komunikací a chodníků, drobné opravy městského mobiliáře, drobné opravy v budovách MČ, kontrola a úklid dětských hřišť.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky, odměny, příplatek na dovolenou, příplatek do dopravu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3052457  Datum zveřejnění: 10.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7. platová třída