Řidiči autobusů a trojlejbusů

MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tepelská 871, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají (8331)

Pracoviště a kontakty

Firma:MĚSTSKÁ DOPRAVA Mariánské Lázně s.r.o., IČ 26412501
Pracoviště:Tepelská 871/5b, Úšovice, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Tepelská 871/5b, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 38,75 hod/týdně. Pracovní doba: ze začátku ranní směna (Po-Pá 7:00-15:15 h), po zaučení pak turnusová služba (ranní směna Po-Ne 4:30-14:30 h, odpolední směna Po-Ne 14:30-24:00 h). Požadujeme: řidičský průkaz sk. D + platná profesní způsobilost pro tuto skupinu (v případě ujednání lze přijmout i uchazeče/ky s řidičským průkazem sk. C + platným průkazem profesní způsobilosti s následným rozšířením na sk. D), dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké jízdné. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h - p. Zitterbart na tel. č. 354 599 747 či Ing. Klusoň na tel. č. 354 597 489) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Tepelská 871/5b (Po-Pá 8:00-15:00 h).

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11592870708

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání