53-41-t ambulantní sestra

Městská nemocnice následné péče (MPSV)

Místo práce
K Moravině 343, 190 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městská nemocnice následné péče, IČ 45245843
Pracoviště:K Moravině 343/6, Vysočany, 190 00 Praha 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Městská nemocnice následné péče hl. m. Prahy přijme všeobecnou nebo praktickou sestru na příjmovou ambulanci s jednosměnným provozem. Požadujeme velmi dobré komunikační schopnosti, praxe v interních oborech výhodou, není podmínkou. Nabízíme klidnou práci v malém kolektivu, dobrou dopravní dostupnost (areál přímo u stanice metra, Praha 9), motivující platové ohodnocení (osobní příplatek až 8.000 Kč měsíčně) a benefity. Kontakt: hlavní sestra Dagmar Fleglová, 284000844, [email protected]

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11916160747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou