Referent/ka informačního střediska

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Panská 1700, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace, IČ 71238301
Pracoviště:Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-03-15
Mzdové rozpětí:od 17000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc, příspěvek na stravenky,možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Panská 1700/23, Ústí nad Labem.
Náplň práce:zajišťovat provoz informačního střediska a cyklopointu, podávat turistické informace z oblasti Ústeckého regionu včetně pinformací o přírodních a kulturně-historických aktivitách, kulturních a sportovních akcí, pomáhat při servisu a drobných opravách jízdních kol, půjčovat cyklistické nářadí a materiál, vést skladovou evidenci o výdeji, nákupu a prodeji cyklomateriálu a občerstvení, vést peněžní a účetní agendu a veškerou evidenci svěřeného majetku informačního střediska cyklopointu, zajišťovat kontrolu a inventarizaci majetku a zboží a kontrolu pokladny.
Požadujeme:minimálně střední odborné vzdělání ukončené maturitní zkouškou nejlépe v ekonomickém nebo obchodním oboru,samostatnost, pečlivost a zodpovědnost,dobré komunikační schopnosti, dobré jazykové schopnosti na úrovni aktivních znalostí Aj.nebo Nj., předchozí pracovní zkušenost v obdobné pozici výhodou.
Nabízíme: platové podmínky 17 000 - 21 000,- Kč., zvláštní prémie, dovolenou navíc, příspěvek na stravenky, možnost využívat volné vstupy do rekreačních zařízení organizace.
Zájemci mohou písemně zaslat životopis a motivační dopis nejpozději do 15. 2. 2016

Poslední změna:2016-02-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 10157470722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, nebo
Němčina - Aktivní