Obchodně ekonomický náměstek/náměstkyně

Městský dopravní podnik Opava, a.s. (MPSV)

Místo práce
Bílovecká 1127, 747 06 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní náměstci (12211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městský dopravní podnik Opava, a.s., IČ 64610250
Pracoviště:Bílovecká 1127/98, Kylešovice, 747 06 Opava 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, penzijní připojištění
Jízdní výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxe na obdobné pozici minimálně 5 let, znalost účetní legislativy, ekonomické zkušenosti v oblasi dopravy výhodou, ŘP sk. B.
Náplň práce: zodpovědnost za vedení ekonomického úseku, zpracovávání finančních plánů, rozborů a anlýz; zpracování ročních závěrek; spolupráce s externími auditory, bankami; komunikace s obchodními partnery.
Mzda 30 000 Kč, pružná prac. doba, zaměstnanecké benefity, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Očadlíková Jarmila, tel.: 553 759 066, přihlášku zašlete na e-mail: [email protected]
Přihláška musí obsahovat: kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivační dopis a profesní životopis.
K přihlášce přiložte, prosím, níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti MDPO, a.s., Bílovecká 98, 747 06 Opava, IČ 64610250 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů“.
Přihlášku zašlete poštou na adresu společnosti Městský dopravní podnik Opava, a.s., Bílovecká 98, 747 06 Opava, nebo elektronicky na email [email protected] do 25. 1. 2017. Na zalepené obálce uvádějte tiskacím písmem „Výběrové řízení – pozice obchodně ekonomický náměstek/náměstkyně Městského dopravního podniku Opava, a.s. –" NEOTVÍRAT".

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11978320772

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Ekonomika
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B