Všeobecná zdravotní sestra s registrací

Městský ústav sociálních služeb Strakonice (MPSV)

Místo práce
Rybniční 1282, 386 01 Strakonice, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-10
Mzdové podmínky (brutto)
20360 - 30150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městský ústav sociálních služeb Strakonice, IČ 70828334, http://www.muss.strakonice.eu
Pracoviště:MěÚSS - Domov pro seniory - Rybniční ul., Rybniční 1282, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-10
Mzdové rozpětí:od 20360 do 30150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadovaná profese: Všeobecná zdravotní sestra s registrací

Vlastnosti volného místa:
- Směnnost: Nepřetržitý provoz
- Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
- Minimální stupeň vzdělání: Střední vzdělání s maturitou na zdravotnické škole - obor všeobecná zdravotní sestra

Popis: Plánování a poskytování komplexní ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu.

Místo práce: Domov pro seniory, Rybniční 1282, Strakonice

Pracovní úvazek: plný - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Směnnost: směnnost v nepřetržitém provozu

Požadované vzdělání: střední vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra + registrace. Případně vyšší vzdělání.

Platové podmínky: 10. třída + stupeň dle počtu započitatelné praxe dle platných platových tabulek

Nabízíme dále: Příplatek na stravování a na penzijní připojištění.
Odborný růst, perspektivní práci v moderním prostředí, 5 týdnů dovolené.

Požadujeme: Profesionální vystupování, komunikaci zvláště s lidmi se zdravotním postižením, laskavý přístup k uživatelům pobytové služby, spolehlivost, zodpovědnost. Komunikační dovednosti, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti. Vhodné pro muže i ženy.

Kontakt: Životopis je možné předat osobně na personálním oddělení ředitelství MěÚSS, Jezerní 1281, Strakonice nebo e-mailem na [email protected] , dotazy na tel: 383 312 274, 722 095 729 - Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 11509500760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou