Sociální pracovník - vedoucí denního stacionáře pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé.

Městský ústav sociálních služeb Strakonice (MPSV)

Místo práce
Ellerova 160, 386 01 Strakonice, Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
16400 - 22930 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městský ústav sociálních služeb Strakonice, IČ 70828334, http://www.muss.strakonice.eu
Pracoviště:MěÚSS - Denní stacionář pro mentálně postižené děti, mládež a dospělé - Ellerova ul., Ellerova 160, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 16400 do 22930 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- VOŠ v oborech - sociální práce a sociální pedagogika, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost
- VŠ - Bc., Mgr. ve studijních programech - sociální práce, sociální politika, sociální
pedagogika, sociální péče, sociální patologie, právo nebo speciální pedagogika
- praxe v oboru výhodou
- bezúhonnost
- dobré komunikační a organizační dovednosti
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- znalost práce na PC

Platové podmínky:
- odměňování podle zákona 262/2006 Sb., NV 564/2006 Sb., NV 469/2002 Sb. v platném znění
- platová třída: 9
- platový stupeň dle doby započitatelné praxe
- platové rozpětí - nástupní plat: 16 400 Kč - 22 930 Kč
- možnost získání osobního ohodnocení

Nabízíme:
- příplatek na stravování a na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- odborný růst, perspektivní práci v zajímavém sociálním prostředí

Nástup: od 16. 1. 2017 nebo dle dohody

Kontakt:
Životopis je možné předat osobně nebo zaslat poštou na personální oddělení ředitelství MěÚSS Strakonice, Jezerní 1281, 386 01 Strakonice nebo e-mailem na [email protected]
Dotazy na tel. 383 312 274, 722 095 729 - Bc. Věra Mráčková - personalistka MěÚSS Strakonice

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Strakonice

číslo volného místa: 11913850789

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání