Dělník lakovací linky - navažeč

METAL TRADE COMAX, a.s. (MPSV)

Místo práce
Sídliště 420, 273 24 Velvary, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (81221)

Pracoviště a kontakty

Firma:METAL TRADE COMAX, a.s., IČ 49684442
Pracoviště:Sídliště 420, 273 24 Velvary

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:• DĚLNÍK PROVOZU LAKOVACÍ LINKY (NAVAŽEČ)

nástup do pracovního poměru možný okamžitě

Požadujeme:
o Vyučení v technickém oboru (možno i v jakémkoli oboru s rychlým zaučením)
o Praxe ve výrobní firmě vítána
o Průkaz řidiče VZV podmínkou, jeřábnický průkaz výhodou
o Schopnost pracovat v kolektivu spolupracovníků
o Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost podmínkou
o Spolehlivost, svědomitost, časová flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:
o Práci v perspektivní společnosti a kolektivu spolupracovníků
o Nástupní plat od 20.000,- Kč
o 13. plat, 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na penzijní připojištění
o Výhodné závodní stravování

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 11217200766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou