Obchodní zástupce

Metal Work Pneumatic CZ, s.r.o.

Ostravská 494, 73925 Sviadnov, Slovenská republika, Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
800 - 1500 EUR/měsíc, předmětem jednání v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu SK
Péče o stávající zákazníky
Akvizice nových zákazníků
Zpracovávání nabídek a cenových kalkulací
Pravidelný reporting vedení firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fixní plat
Roční bonusová složka v závislosti na výsledcích
Služební automobil Škoda Octavia Combi i pro soukromé účely

Informace o náboru

CV+motivační dopis ve slovenském a anglickém jazyce zasílejte na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Pneumatika, automatizace, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ / SŠ vzdělání
Praxe v B2B prodeji (technický obor) nejméně 3 roky
Orientace ve strojírenství
Zkušenost na podobné pozici v oboru strojírenství výhodou
Angličtina středně pokročilá
ŘP: skupina B
Schopnost samostatně pracovat a plánovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metal Work je přední italský výrobce prvků pro automatizaci a ovládání stlačeného vzduchu se zaměřením na kvalitu a spokojenost zákazníka. Společnost se dynamicky rozvíjí a hledá nové kolegy na pozici obchodního zástupce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1704144  Datum zveřejnění: 9.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1500 EUR/měsíc, předmětem jednání v závislosti na zkušenostech a kvalifikaci