Obchodník - nákupčí

METALLPLAST - RECYKLING, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 3203, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nákupčí (33230)

Pracoviště a kontakty

Firma:METALLPLAST - RECYKLING, spol. s r.o., IČ 47286164
Pracoviště:METALLPLAST - RECYKLING, spol. s r.o.- UL, Tovární 3203/20, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Tovární č.p. 3203/20, Ústí nad Labem.
Společnost působící již téměř 24 let na trhu obchodu s kovovými odpady nabízí pracovní příležitost schopnému samostatnému obchodníkovi.
Náplň práce:
aktivní rozšiřování portfolia klientů z oboru, péče o stávající klientelu, efektivní analýza trhu, vyhodnocování nabídek a poptávek, aktivní rozvoj obchodní sítě, vedení příslušné evidence a dokumentace, kooperace s ostatními úseky firmy
Požadujeme:
SŠ/VŠ nejlépe technického směru, praxe na obchodní pozici z oboru odpadového hospodářství vhodná, výborné komunikační dovednosti, slušnost, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, pružné rozhodování, výborný logický úsudek, dobré matematické dovednosti, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B
Nabízíme:
práci v zavedené obchodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení - motivační bonusy, osobní rozvoj,
benefity: provize z prodeje, mobilní telefon, služební automobil, notebook, pružná pracovní doba, vzdělávací kurzy, stravenky, životní a penzijní připojištění, prodloužení PP na dobu neurčitou, NÁSTUP IHNED.
Kontakt: životopis zasílat na uvedený e-mail.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12426770784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B