Operátor Retenčního oddělení

MetLife pojišťovna a.s.

Místo práce
V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
03.02.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Telefonická péče o klienty
Hledání nových řešení pro klienty, kteří žádají o ukončení smlouvy
Zpracovávání žádostí o ukončení služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
Nadstandardní pracovní podmínky
Motivující finanční ohodnocení závislé na výsledcích (základní plat + odměna za zachráněné smlouvy)
Profesionální zaškolení, podpora vedoucího call centra a zdokonalování komunikačních dovedností
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Výborná dopravní dostupnost v centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výborné komunikační dovednosti
Příjemný hlasový projev a vystupování
Proaktivní obchodní přístup
Ochota a připravenost pomáhat klientům
Chuť neustále se zlepšovat a učit se novým věcem
Pohotové jednání, smysl pro týmovou práci
Zkušenosti na obdobné pozici nebo z pojišťovnictví výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MetLife pojišťovna a.s. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 140 let pečuje o 90 miliónů zákazníků ve více než 47 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1715603  Datum zveřejnění: 15.4.2014