Logistka / logistik

METRA BLANSKO a.s. (MPSV)

Místo práce
Pražská 1602, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti logistiky (21413)

Pracoviště a kontakty

Firma:METRA BLANSKO a.s., IČ 15546110, http://www.metrafab.cz
Pracoviště:Pražská 1602/7, 678 01 Blansko 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Baví Vás logistika a nechcete být jen „cvičená opice“? Máte rád/a nové výzvy? Jste zvyklí nechat za sebe mluvit výsledky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Hledáme člověka, který se nespokojí s průměrně odvedenou prací a zabezpečí to, aby výroba i zákazník měli vychystané, co je potřeba.
Budete mít na starosti:
- skladové hospodářství
- snižování obrátky zásob
- cyklickou inventuru
- příjem materiálu a jeho vizuální kontrolu, balení, expedici a dopravu hotových výrobků.
- Budete vyjednávat o cenách dopravy a vybírat si přepravce tak, aby zboží bylo dodané u zákazníka včas.
Hledáme týmového hráče, protože se také aktivně podílet na tvorbě kalkulačních listů v závislosti na dodacích podmínkách.
Co by Vám určitě nemělo chybět?
- Zdravý rozum, iniciativa a potřeba vidět za sebou výsledky
- SŠ/VŠ a praxi v logistiky nebo příbuzných oborů (praxe je opravdu podmínkou)
- Řidičský průkaz sk.B
- Výborné komunikační schopnosti
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Co nabízíme?
Zodpovědnou a náročnou práci, která má smysl. I na Vás totiž bude záležet, zda výroba a zákazník budou mít to, co potřebují. Proto u nás nebudete jen „loutka“. Dáme Vám šanci uplatnit Vaše nápady do praxe. Šikovní lidé mají možnost prosadit se i na jiných pozicích. Můžete tak osobně i profesně růst.

Poslední změna:2014-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 8001120758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní