Provozní elektromechanik

METRIE spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Moravičanská 20, 789 83 Loštice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:METRIE spol. s r.o., IČ 45194467
Pracoviště:Moravičanská 20/19, 789 83 Loštice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, dovoz stravy do areálu závodu, současně poskytování stravenek 80 Kč/den
Zvláštní prémie, věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, jubilejní bonus - Gallery Beta,

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení, provádění oprav, úprav a změn strojů, provádění drobných úprav programu strojů.
Požadujeme: schopnost orientace v elektro dokumentaci výrobního zařízení, odstraňování poruch elektro zařízení, zodpovědný přístup, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost práce s PC. Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.- samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. Zkušenosti z výrobního procesu, znalost řídících systémů Mitsubishi.
Zvláštní prémie - věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, jubilejní bonus Gallery Beta. Dovoz stravy do areálu závodu, současně poskytování stravenek 80 Kč/den.
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Poslední změna:2016-12-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11853450732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., zkušenosti z výrobního procesu,znalost řídících systémů Mitsubishi