Zvárač EN 287 (135,136) - Moravskoslezský kraj

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Okres Frýdek - Místek
Termín nástupu
ihneď, po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zvárači CO2, 135 alebo 136 s praxou. Certifikát alebo osvedčenie môže byť aj prepadnutý /neplatný/.
- pred nástupom sa konajú skúšky v zváračskej škole.
- zvárači robia 4 Lloyd's certifikáty, ktoré platí firma MEUS s.r.o.
- veľmi dobré platové podmienky od 155 kč do 190 kč/hod.
- zváranie ultrazvukom a rentgenom, zvára sa s pred-ohrevom, zvary o hrúbke 25 mm .

- práca na trvalý pracovný pomer
- 12 hod. zmeny + soboty po dohode, možnosť nadčasov
- príplatky za nočné zmeny
- turnusová práca /20 dni turnus, 10 dni voľno/
- ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie
- pracovný odev + kukla pri nástupe
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Odošlite nám životopis e-mailom s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a PRAXE !!! Napíšte aj iné kvalifikácie a prax (certifikáty, preukazy-žeriavnický , vodičský a iné ...), ktoré sa netýkajú zvárania.
V prípade, že neviete poslať e-mail volajte alebo píšte SMS. Životopisy odoslané e-mailom majú prednosť a naviac ich držíme 1 rok v databáze, čiže Vám vieme ponúknuť prácu aj neskôr, ak by ste aj hneď od nás neboli prijatý alebo kontaktovaný. Zaslaním životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Všetky informácie poskytneme pred podpisom zmluvy, podľa aktuálne voľného zamestnávateľa, ktorého vyberieme s ohľadom na Vaše možnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske - zvárač

Počet rokov praxe

2

- výučný list / maturita
- počet rokov praxe - 2
- dobrý zdravotný stav -vstupná lekárska prehliadka
- manuálna zručnosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1944126  Datum zveřejnění: 1.12.2014