Reagujte bez životopisu

Zvárač EN 287 (135,136) - Moravskosliezský kraj

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Sviadnov, Česko
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Od 70 000 Kč/mesiacpríplatky za nočné zmeny 20 kč/hod., osobné ohodnotenie do 45 kč/hod., príspevok na ubytovanie 30 kč/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- zvárači CO2, 135 alebo 136 s praxou, zváranie podľa technickej dokumentácie. Certifikát alebo osvedčenie môže byť aj prepadnutý /neplatný/.
​- pred nástupom sa konajú skúšky v zváračskej škole.

​- zvárači robia 4 Lloyd's certifikáty, ktoré platí firma MEUS s.r.o.
​- platové podmienky v čistom:

nástupná mzda od 210 kč/hod. (zvárač C, iba počas zaškolenia, 2 týždne)

po zaškolení 240 kč/hod. (zvárač B) + osobné ohodnotenie do 40 kč/hod

s možným postupom na 270 kč/hod. (zvárač A) + osobné ohodnotenie do 45 kč/hod.

- platné odvody, 4 týždne dovolenky čerpanie alebo preplatenie, príplatky za nočné zmeny 20 kč/hod.

​- zváranie ultrazvukom a rentgenom, zvára sa s pred-ohrevom, zvary o hrúbke 25 mm .​

​- práca na trvalý pracovný pomer
​- 8 hod. zmeny + soboty po dohode, možnosť nadčasov
​- príplatky za nočné zmeny
​- turnusová práca
​- ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie
​- pracovný odev + kukla pri nástupe
​- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu​

Odošlite nám životopis e-mailom s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a PRAXE na [email protected] alebo [email protected]. Napíšte aj iné kvalifikácie a prax (certifikáty, preukazy-žeriavnický , vodičský a iné ...) , ktoré sa netýkajú zvárania.
V prípade, že neviete poslať e-mail volajte alebo píšte SMS na telefónne číslo 0948 008 683 alebo 0911 886 924. Životopisy odoslané e-mailom majú prednosť a naviac ich držíme 1 rok v databáze, čiže Vám vieme ponúknuť prácu aj neskôr, ak by ste aj hneď od nás neboli prijatý alebo kontaktovaný. Zaslaním životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

výroba a servis ťažkých stavebných zariadení pre popredné svetové spoločnosti v oblasti obnoviteľnej energie, ropy a zemného plynu, civilných, námorných a zábavných trhov. Produkty ako napríklad žeriavy, pobrežné veterné nástroje, potrubné a vŕtacie zariadenia...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač EN 287-1 (135,136)

Počet rokov praxe

4

​- počet rokov praxe ako zvárač - 4

​- manuálna zručnosť

- štátna skúška – metóda 135 podmienkou, metóda 136 a 138 výhodou

- skúsenosť so zváraním v polohách, tenkých aj hrubých materiálov

- zváranie väčších konštrukcií výhodou

- znalosť technickej dokumentácie

​- dobrý zdravotný stav - vstupná lekárska prehliadka​

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4786492  Datum zveřejnění: 17.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac