Obchodní zástupca

Meva sport CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Brno - město, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Maďarsko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihneď
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvôli rozširovaniu nášho pôsobenia a etablovania novej športovej značky "MEVA" na Český a Slovenský trh,hľadáme do nášho tímu cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu obchodný manažér.

Úlohou obchodného manažéra je vyhľadávanie nových zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk, uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o súčasných zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena firmy.
www.mevasport.com
Medzi našich hlavných zákazníkov patria futbalové kluby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadštandardné platové ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov.
- priestor na kreativitu a seba rozvoj
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

Informace o náboru

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom, fotkou a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na adresu: kariera@mevasport.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.
Prosím píšte iba vážny záujemcovia !!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné komunikačné, prezentačné a manažérske zručnosti
- samostatnosť
- časová flexibilita
- výhodou prehľad v športe a hlavne vo futbale.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Moje meno je Mário Kyjak a som zakladateľom Česko-Slovenskej značky MEVA,ktorá sa špecializuje na vysoko kvalitné profesionálne futbalové oblečenie.
Sme nová športová značka s víziou stať sa lídrom na Slovenskom a Českom futbalovom trhu.Momentálne máme showroom a centrálny sklad v Hlohovci na Slovensku.

NIEČO VIAC O NÁS:
S radosťou vás informujeme,že naša značka MEVA sa stala hrdým partnerom druholigového futbalového klubu FC Sellier&Bellot Vlašim.
Od Března 2016 kedy naša značka vstúpila na športový trh,na Slovensku spolupracujeme s mnohými oblastnými futbalovými zväzmi a obliekame už viac ako 150 futbalových klubov medzi ktorými sú aj kluby z 2.ligy Odeva Lipany alebo Lokomotíva Košice s ktorou v súčastnosti podpisujeme viacročnú zmluvu.

HISTORIA:
Hoci sme v minulosti na český a slovenský trh dodávali oblečenie talianskej značky GIVOVA,cítili sme že môžeme robiť veci lepšie a čoraz viac sme sa začali orientovať,nielen na predaj,ale aj na technickú stránku oblečenia a servis.
Po rokoch zbierania skúsenosti a vývoja,sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku futbalového oblečenia - MEVA.

CENA:
Po dôkladnom preskúmaní trhu,vkusu a referencii športovcov,naša značka ponúka najlepší pomer ceny a kvality.Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka.

SKLADOVÉ ZÁSOBY:
Dovoľujeme si tvrdiť že máme najväčšie skladové zásoby v Českej a Slovenskej republike.Skladom máme viac ako 10-tisíc kusov dresov,10-tisíc kusov trenírok,8-tisíc kusov súprav,6-tisíc párov štucien a mnoho ďalších vecí pre futbalové kluby.U nás si zákazník vždy vyberie.
Sme schopní Váš tovar doručiť už do 24 hodín.
V prípade nespokojnosti nie je pre nás problém ani vrátenie peňazí.Vieme totiž,že dôvera a spokojnosť zákazníka sú dôležitejšie než obchod za každú cenu.

Našou filozofiou je poskytnúť čo najvyššiu kvalitu futbalového oblečenia a komplexnú starostlivosť o našich zákazníkov. Naše oblečenie sa vyznačuje vysokou mierou odolnosti materiálu.
Namáhané časti oblečenia ako napríklad trhanie teplákových nohavíc v rozkroku je častým problémom iných značiek.Preto sme na spevnenie tohto citlivého miesta použili špeciálny
elastický a priedušný materiál,ktorý pri hre nezavadzia,no zároveň poskytuje dostatočnú podporu.

V značke MEVA sme spojili tieto 3 dôležité fakty:
- ŠTÝL
- VÝKON
- KVALITA

ŠTÝL - Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.

VÝKON - Používame SOFT FIBER materiály,ktoré zaručujú vysoký komfort pri pohybe,čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požadavky športovca.Funkčný,priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Křenova186/60
612 00 Brno