Obchodní ředitel

Meva sport Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Brno, Brno - město
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybudovanie nového kompletného obchodného tímu
- zabezpečenie predaja prostredníctvom ďalších distribučných kanálov
- analýza cien na trhu, analýza konkurencie;
- koordinácia jednania
- asistencia pri príprave marketingových stratégií
- viesť a manažovať obchodný úsek, riadiť a vyhodnocovať obchodný proces, organizovať logistiku
- udržiavanie a rozvoj vzťahov s existujúcou top klientelou v regióne
- rozširovanie obchodných aktivít spoločnosti v regióne
- monitoring a zodpovednosť za výsledky pobočiek v danom regióne
- personálne a organizačné riadenie pobočiek
- reporting vedeniu spoločnosti
- vytvárať obchodnú stratégiu a obchodné plány pre jednotlivé regióny
- nastaviť akčné kroky pre rozvoj businessu v jednotlivých regiónoch na základe analýz reportov

- motivujúce platové ohodnotenie
- po 5 mesačnej skúšobnej dobe služobné auto
- ostatné benefity dohodou
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- priestor na kreativitu a seba rozvoj

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom, fotkou a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax podmienkou

- výborné komunikačné, prezentačné a manažérske zručnosti
- skúsenosti s riadením obchodného teamu

Spoločnosť Meva sport Slovakia s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodom a priamym predajom športového tovaru pre všetky druhy športov.
Sme výhradným dovozcom značiek SELECT a GIVOVA.
Najväčší podiel ponuky z nášho sortimentu patrí futbalu, basketbalu, volejbalu a hádzanej.
Spolupracujeme s mnohými Slovenskými reprezentáciami,profesionálnymi a amatérskymi športovými klubmi na Slovensku.
Ďalej spolupracujeme s mnohými oblastnými futbalovými zväzmi a športovými školami.Viacej o nás na našej oficiálnej stránke www.mevasport.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1194642  Datum zveřejnění: 22.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou