Obchodný zástupca

Meva sport Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhočeský kraj, Vysočina, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Plat - formou provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvôli rozširovaniu nášho pôsobenia a etablovania úspešnej svetovej športovej značky GIVOVA na Český trh a Slovenský trh,hľadáme do nášho tímu cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu obchodný zástupca.

Úlohou obchodného zástupcu je vyhľadávanie nových zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk, uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o súčasných zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena firmy.

- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- priestor na kreativitu a seba rozvoj
- finančné ohodnotenie na úrovni EU.
- zázemie a istoty
- po skúšobnej dobe služobné auto

Na pozíciu obchodný manager v našej firme je výhodou prehľad v oblasti športu hlavne futbal,hádzaná,basketbal,volejbal,futsal.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Meva sport Slovakia s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodom a priamym predajom športového tovaru pre všetky druhy športov.
Sme výhradným dovozcom značiek SELECT a GIVOVA.
Najväčší podiel ponuky z nášho sortimentu patrí futbalu, basketbalu, volejbalu a hádzanej.
Spolupracujeme s mnohými Slovenskými reprezentáciami,profesionálnymi a amatérskymi športovými klubmi na Slovensku.
Ďalej spolupracujeme s mnohými oblastnými futbalovými zväzmi a športovými školami.Viacej o nás na našej oficiálnej stránke www.mevasport.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1671019  Datum zveřejnění: 16.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Plat - formou provízie z predaja