Obsluha cnc laseru

MEVA a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-15
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (81899)

Pracoviště a kontakty

Firma:MEVA a.s., IČ 46708766, http://www.meva.cz
Pracoviště:Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-03-15
Mzdové rozpětí:od 100 do 130 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
obsluha CNC laseru
Požadujeme:
Vzdělání ve strojírenském oboru, ochotu pracovat na 3 směny, řidičské oprávnění na VZV výhodou
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, příspěvky na stravování, 1 týden dovolené navíc, další zaměstnanecké benefity, po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování, dovolená navíc, příspěvek na životní pojištění, možnost dalšího vzdělávání. Způsob kontaktování zaměstnavatele: zaslat životopis a telefonicky domluvit osobní schůzku na personální útvar.

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12234080769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity