Recepční v organizaci

Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s. (MPSV)

Místo práce
Kaznějovská 1517, 1 2 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s., IČ 69966303
Pracoviště:Kaznějovská 1517/51, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 11000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
• komunikativnost, schopnost týmové práce, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost jednat s lidmi, odolnost vůči stresu,
• výhodou aktivní angličtina, němčina,
• aktivní práce s WORD, EXCEL, email
• dovednosti potřebné k pečení moučníků s klienty
• praxe v oblasti práce s lidmi vítána

Pozor: Místo je určeno pro uchazeče evidované na ÚP min. 3 měsíce, ideálně 1 rok.

Pracovní náplň:
• Zjištění provozu recepce v zařízení (7:30 – 21:30 – dopolední a odpolední směny, cca 2x měsíčně i víkend – rozdělení směn s dalším člověkem),
• komunikace s klienty o aktivitách v organizaci,
• evidence změn a informování klientů o změnách,
• aktualizace informačních materiálů,
• zajištění dohledu při akcích jiných organizací,
• administrativní podpora pracovníkům TOTEM, z.s.,
• organizace internetového klubu,
• evidence pošty, vybírání poplatků od klientů za aktivity,
• samostatné vedení klubu Dobroty z kuchyně – pečení moučníků s klienty,
• péče o květiny v domě.

Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou v termínu 20.7.2016 nebo dále dle dohody.
Předpokládaný nástup: 1.9. 2016 (nebo dle dohody podle stavu vyřízení dotace na ÚP)

Poslední změna:2016-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11065900748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou