Počítačový grafik, dtp operátor

Mgr.Hana Harantová , HARON (MPSV)

Místo práce
Na Moráni 1689, 128 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Grafici a výtvarníci v multimédiích (21660)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mgr.Hana Harantová , HARON, IČ 48063843
Pracoviště:Mgr. Hana Harantová , HARON - 003, Na Moráni 1689/17, Nové Město, 128 00 Praha 28

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Na Morání 17, Praha 2 + Sokolovská 14, Praha 8
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : paní Mgr. Hana Harantová
Upřesňující informace :
Grafické studio s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu počítačové grafiky.

Náplň práce:
tvorba grafických návrhů, úpravy grafických podkladů, operátor digitálních tiskových a kopírovacích strojů, dokončování a úpravy tiskovin, komunikace se zákazníky, zpracování on-line zakázek, kalkulace a sjednávání zakázek

Požadujeme:
- znalost grafických programů rodiny Adobe, může být i bez praxe pouze na úrovni získané jako absolvent školy
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, orientace na výsledek
- orientace v předtiskové přípravě výhodou
- MS Office na uživatelské úrovni
- výborná a bezchybná znalost ČJ a gramatiky

Nabízíme:
- pracovište v centru Prahy, ihned u metra a MHD
- práce na premiových produktech Apple a Adobe
- možnost profesního vzdělávání a zdokonalování
- inspirativní a přátelský tým kolegů
- zázemí stabilní dlouholeté firmy
- firmní produkty za nákupní ceny

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12597600782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office na uživatelské úrovni
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní, úroveň rodilý mluvčí - výborná a bezchybná znalost ČJ vč.gramatiky