Servisní technik značkové techniky pro Německo/Rakousko/ČR

Mgr. Iva Jobová

Německo, Rakousko, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* servisní péče o stávající zákazníky v rámci ČR - Německa - Rakouska
* zprovoznění dodaného produktu, následný průběžný servis, příp. nutné opravy
* pravidelná inspekce a upgrady
* další budování zákaznických vztahů, odpovídající poradenství a prodej servisních služeb
* podřízen přímo koncernovému Customer Service managerovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

* vysoce nadstandardní platové ohodnocení
* technické vybavení na nejvyšší úrovni
* velmi zajímavé zakázky a zodpovědnost
* průběžné vzdělávání i další profesní růst v oboru samozřejmostí
* příjemné pracovní prostředí špičkové západoevropské společnosti
* automobil, odpovídající kvalitní podmínky na cestách, jistota dlouhodobého zaměstnaneckého poměru ve stabilní úspěšné firmě

Informace o náboru

Vážení zájemci, pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete nám prosím svoje podklady. Děkujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Koncern s celosvětovou působností zejména v oblasti průmyslové vzduchotechniky a klimatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, D

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání elektrotechnického zaměření
* vysoká orientace na zákazníka
* velmi dobrá znalost PC
* zkušenost v zákaznickém servisu
* aktivní znalost němčiny podmínkou
* angličtina výhodou
* ochota cestovat v rámci ČR - Německa - Rakouska

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2197416  Datum zveřejnění: 6.3.2018