Sales manager - pohonné systémy

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Jihočeský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Zodpovědnost za široký odbyt průmyslových řetězů a příslušenství
 Nepřetržitá péče o stávající klienty
 Identifikace potencionálních zákazníků a rozvoj nových kontaktů
 Plánování a realizace jednotlivých projektů
 Realizace technických a komerčních prezentací v rámci veletrhů, výstav, školení
 Spolupráce při marketingových opatřeních a zavádění produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Reportujete přímo nadnárodnímu řediteli prodeje a koordinujete Vaše aktivity z našeho výrobního závodu ve Strakonicích v jižních Čechách.
Nabízíme rozmanité a zajímavé uplatnění s možností dalšího profesního rozvoje v rámci naší společnosti.
Solidní a fundované zaškolení je pro nás samozřejmostí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Náš klient zaujímá vedoucí postavení na světovém trhu v oblasti výroby inovativních a vysoce kvalitních hnacích řetězů především pro průmyslová využití (známé výrobce v automotive, precizní pohonné systémy ve strojírenském, tiskařském, balícím i potravinářském průmyslu).
Společnost byla založena v roce 1916 a zaměstnává více jak 1 300 lidí ve svých závodech v Německu, Česku, Číně a USA.
Pro zabezpečení a rozšíření obchodních aktivit v Česku a na Slovensku hledáme kvalitního profesionála se zkušeností s podobnými technickými řešeními na pozici

SALES MANAGER – pohonné systémy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický prodej

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 Ukončené technické nebo obchodní vzdělání
 Zkušenost v prodeji s technickým poradenstvím a ideálně výrobky
pohonné techniky na pozici KAM, SM, ROZ)
 Vynikající orientace na zákazníka
 Dobré analytické a komunikační schopnosti
 Mateřský jazyk čeština, němčina slovem i písmem, angličtina
výhodou
 Suverénní a přesvědčivé vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2236128  Datum zveřejnění: 25.8.2015