Sales engineer - Morava

Mgr. Iva Jobová

Vranovská 1551/100, Brno 614 00, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
leden 2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Péče o stávající zákazníky, identifikace nových obchodních příležitosti
* Příprava nabídek, samostatné vedení obchodních případů
* Sledování vývoje na trhu a činnost konkurence
* Zodpovědnost za splnění obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Poskytování školení na rozšiřování zkušeností a znalostí v oboru
* Motivující platové podmínky včetně bonusů z prodeje
* Služební vůz i pro soukromé účely, PC, telefon

Informace o náboru

Vážení zájemci, pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svoje podklady na uvedenou
adresu. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost BUSCH VAKUUM, více na www.buschpumps.cz, je přední světový výrobce vývěv a vakuových systémů. Jsme dynamická firma s výrazným růstovým potenciálem. Naši zaměstnanci jsou klíčem k našemu úspěchu. Pro další rozšíření obchodních aktivit v České republice hledáme kolegu/kolegyni na pozici:
Sales Engineer – region Morava

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ nejlépe technického směru
* Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
* Samostatnost, flexibilitu, pečlivost
* Výborné komunikační schopnosti
* AJ velkou výhodou
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
* Předchozí praxe v prodeji průmyslových produktů vítána
* ŘP skupiny B s ochotou cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1962950  Datum zveřejnění: 20.12.2014