Obchodní zástupce

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Aktivní prodej našich produktů v celém určeném regionu
* Vyhledávání nových zákazníků a nových projektů
* Poradenství a asistence zákazníkům při obchodních a technických dotazech
* Udržování pravidelných kontaktů a návštěv zákazníků
* Vyhodnocování a aktualizace konkurence na trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odborné produktové školení
* Mezinárodní, profesionální a podnětné pracovní prostředí
* Stabilní práce u firmy, která je aktivním hráčem na globálním trhu
* Motivující plat sestávající z fixního základu a pohyblivé složky
* Firemní vůz, notebook, mobilní telefon

Informace o náboru

Pokud odpovídáte uvedeným požadavkům a hledáte příležitost plně uplatnit své schopnostii a pokud chcete pracovat u  mezinárodní společnosti s  vedoucím postavením na trhu, zašlete prosím svůj životopis v anglickém jazyce s označením Nr. 792/JCZ/Be. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jsme mezinárodním výrobcem vysoce inovačních produktů a poskytovatelem řešení v technické oblasti. Pro naši pobočku v České republice hledáme kvalifikovaného a zkušeného pracovníka na pozici:

Sales Engineer (Obchodní zástupce)
Česká republika (region Morava)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický prodej

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Univerzitní nebo středoškolské vzdělání ve strojírenství, ekonomické vzdělání je výhodou
* Min 3-5 let pracovních zkušeností s prodejem investičního zboží (B2B)
* Zkušenosti v průmyslovém odvětví se zařízeními pro řízení kapalin, s rotačními a oscilačními stroji jsou výhodou
* Aktivní angličtina
* PC dovednosti (MS-Office)
* Řidičský průkaz
* Ochota intenzívně cestovat v určeném regionu (80% pracovní doby) a příležitostné služební cesty v Evropě
* Dobré komunikační schopnosti
* Motivovaná a energická osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2116475  Datum zveřejnění: 21.5.2015