Ředitel / ka společnosti

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Mikulov, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody, nejlépe od 1. 10. 2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

viz charakteristika klienta

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
* velmi zajímavou profesní perspektivu s možností dlouhodobé seberealizace
* odpovídající platové podmínky
* výborný menší kolektiv
* atraktivní prostředí Pálavy
* možnost ubytování

Informace o náboru

Písemné přihlášky s požadovanými přílohami zašlete prosím v termínu do 19. 8. 2016 na adresu společnosti Mikulovská rozvojová, s. r. o., Náměstí 158/1, 692 01 Mikulov ,
a to v zalepené obálce s textem „Výběrové řízení – ředitel společnosti – NEOTEVÍRAT“
a na adresu: [email protected] (Mgr. Iva Jobová, Executive Search Professional)

Obsah přihlášky do VŘ musí obsahovat motivační dopis, strukturovaný životopis s fotografií, včetně údajů o dosavadní praxi, odborných znalostech a dovednostech, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto VŘ ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Přihlášky prosím zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízenou pracovní pozici.
Místo a termín konání konkurzního řízení bude sděleno písemně.
Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Státní správa, veřejná správa a samospráva

Mikulovská rozvojová, s. r. o. je obchodní společností se 100% účastí svého zřizovatele, města Mikulov. Mezi její klíčové činnosti patří příprava a pořádání kulturních a kulturně vzdělávacích akcí, zajištění promítání filmů v Městském kině a provoz Kinoklubu, shromažďování, zpracování a poskytování informací o kulturních aktivitách v Mikulově včetně provozování reklamních ploch zřízených městem Mikulov, poskytování služeb osobám, sdružením a spolkům působícím v oblasti kultury, komplexní propagace města Mikulova za pomoci kontaktů a komunikace s médii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ukončené SŠ/VŠ vzdělání a zkušenost na obdobné pozici (vedení pobočky/společnosti, manažerská pozice se zodpovědností za strategii, budget, personální vedení) po dobu nejméně 3 let
* manažerské předpoklady pro výkon vedoucí funkce (odvaha, systematičnost, pečlivost, sociální kompetence)
* vysoká míra samostatnosti současně s výbornou schopností týmové spolupráce
* schopnost zvládat stresové situace a pracovat pod tlakem, schopnost komunikace s odbornou veřejností a s médii
* morální bezúhonnost
* všeobecný rozhled s důrazem na dění v oblasti umění, kultury a cestovního ruchu
* znalost ekonomických a finančních procesů včetně základních ukazatelů
* orientace v oblasti získávání dotací výhodou
* obchodní duch a zkušenosti v akvizicích výhodou
* orientace v zákoně č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, a v zákoně č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v platném znění
* vynikající uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
* znalost angličtiny nebo němčiny výraznou výhodou
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2653095  Datum zveřejnění: 19.7.2016