HSSE specialist

Mgr. Iva Jobová

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• komplexní zodpovědnost za úsek BOZP a PO
• tvorba interních předpisů, jejich aktualizace a kontrola
• pravidelná školení a kontrola jejich plnění
• vedení předepsané dokumentace (agenda v oblasti pracovních úrazů, OOPP, odpadů) včetně technologických postupů
• vypracování provozních předpisů, návodů k obsluze a zpracování bezpečnostních zpráv dle zákona o PZH
• další potřebné metodické, organizační, řídící a kontrolní činnosti v oblasti bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti pracovního prostředí
• bezpečnostní poradce pro ADR a RID
• prošetřování příp. pracovních úrazů
• jednání a spolupráce s orgány státní správy a kontrolními orgány z pohledu BOZP a PO
• zajištění plnění legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO
• pravidelný reporting

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Naším klientem je významná a úspěšná mezinárodní společnost s výrobními závody v Čechách a na Moravě, kde se nachází v rámci Evropy nejmodernější a nejlépe vybavená plnírna LPG s nejvyšším stupněm bezpečnostních opatření v ČR i na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
• praxe na obdobné pozici v oblasti HSSE, příp. kvality
• platná kvalifikaci a odpovídající školení
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• kvalitní znalost práce na PC (MS Office: WORD, Excel, Power Point)
• ŘP skupiny B
• technické myšlení, prezentační a organizační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, důslednost!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2973508  Datum zveřejnění: 13.3.2017