Práca v skladoch v anglicku

Mgr. Martina Ľaudisová OCCASIO

Miesto práce
Anglicko, Veľká Británia
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
6.30 - 7.50 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v potravinárskych a textilných skladoch:
- balenie
- štítkovanie
- ukladanie
- triedenie

Ponúkame:
-plat : £ 6,30/hod. - £ 7,50/hod,
-práca je nenáročná
-týždenne 40 hodín (práca na 2 - 3 smeny)
-ponuka je vhodná pre ženy, mužov a páry
-ubytovanie zabezpečené (cena ubytovania od £ 65/ týždeň)

Informácie o konkrétnych ponukách Vám poskytneme telefonicky alebo mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient pôsobí v oblasti poskytovania služieb v potravinárskom a textilnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, chuť pracovať, samostatnosť,...

Požadujeme od uchádzača, aby dosiahol vek 18 rokov a dodržal termín nástupu.

Sme registrovaná personálna agentúra OCCASIO , ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí najmä v krajinách :Rakúsko ,Nemecko, Taliansko.
Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo, priemysel a výroba.
Najčastejšie obsadzované pracovné pozície : čašníci, chyžné, kuchári , pomocníci do kuchyne, murári, tesári, elektrikári, obkladači, maliari, zámočníci, zvárači a operátori výroby .

Pracovná agentúra je evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1733704  Datum zveřejnění: 11.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.30 - 7.50 GBP/hodina