Prodavač a propagátor dobročinného obchodu

Mgr. Oldřich Hovorka (MPSV)

Štítného 118, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
66 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mgr. Oldřich Hovorka, IČ 40454177
Pracoviště:Mgr. Oldřich Hovorka - 001, Štítného 118, Jindřichův Hradec I, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 66 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POUZE PRO OZP;
min. vyučení; obchodní talent; komunikativnost; pracovní poměr na dobu neurčitou; poloviční pracovní úvazek; pracovní doba dvousměnná - 9:00-13:00, 13:00-17:00 hod., každá druhá sobota dopoledne; hrubá mzda 66,- Kč/hod. + odměny z prodeje;
ŽIVOTOPIS ZASLAT na e-mail: [email protected];

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11980220711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou