Asistent - pracovník pro poradenské centrum FIT ZDRAVÍ

FIT ZDRAVÍ - centrum komplexního zdraví, krásy a pohybu - FIT ZDRAVÍ Mgr. Radek Vokál

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsícSpeciální bonusy, placené dovolené, podíly na obratu firmy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomáháme lidem, rodinám, firmám, sportovním klubům, a školám, jak získat lepší kondici, postavu, prevenci.
Provádíme vstupní konzultace a poradenství pro stávající i nové klienty.
Zajišťujeme zákaznickou podporu.
Vedeme kurzy cvičení a výživy.
On- line vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce, která má smysl.
Pozitivní, zábavné prostředí.
Vynikající vzdělávání.
Možnost pracovat i doma .
Volná pracovní doba.

Informace o náboru

Moc rádi přivítáme pozitivní, nadšené kolegy, kteří mají rádi sport, přírodu a chtějí opravdu pomáhat druhým.
Těšíme se na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Potravinářství, sport, kosmetika, výživa, kurzy, vzdělávání, obchod, služby,potravinářství, kosmetika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost
Pracovitost
Zájem o zdravý životní styl a sport
Chuť pomáhat a vzdělávat se.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

"Dělat věci, které pomáhají a mají smysl."
Ve spolupráci s odborníky, trenéry, lékaři i sportovci pomáháme zábavnou formou jednotlivcům, rodinám, firmám, školám a sportovním klubům zlepšit zdraví, kondici, postavu, regeneraci a sportovní výkon.
Učíme jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu.
Organizujeme kurzy Školy zdraví, výživy, pohybu a péče o pleť.
Pomáháme dosáhnout fyzickou a mentální rovnováhu.
V roce 2021 otevíráme poradenská centra i v lokálních městech.
Zajišťujeme on-line podporu
Pracovní doba volná.
Vhodné i pro studenty a MD.
Možné plně vykonávat z domova.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Je to příležitost na přivýdělek, nebo kariéru.
Organizujeme cvičení jógy, tabaty...a další pohybové aktivity.
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy, které baví aktivní život a rádi pomáhají dalším.
ID: 3056190  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc