Asistent- pracovník klientského centra

Mgr. Radek Vokál

Místo práce
Brno- centrum, Královéhradecký kraj, Blansko, Brno - město, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Nabízený plat (hrubého)
28000-36000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vstupní konzultace pro nové klienty.
Zákaznická podpora.
Organizování vzdělávání
Organizování kurzů podpory a cvičení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pozitivní, zábavné prostředí
Vnikající vzdělávání.
Možnost pracovat i doma .
Volná pracovní doba.

Informace o náboru

Máte rádi sport, přírodu, zdravý životní styl?
Rádi pomáháte ?
Pak velmi rádi prostudujeme Váš životopis.
Děkujeme

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Potravinářství, sport, kosmetika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Charakteristika práce v Centru :
Individuální konzultace a poradenství v oblasti zdravého životního stylu a pohybu.
Učíme, jak nakupovat a kombinovat potraviny, jak pečovat o pleť pomocí vnitřní a vnější výživy.
Poradenství výživy - racionální strava, zdravá jídla, xtracal, PDM.
Učíme asistované nákupy v např. Globus, Tesco, Lídl.
Jak kombinovat běžnou stravu a racionální stravu (produkty z Aloe, rajčatové polévky, PDM, zdravé SVAČINKY F1- expres. Rebuilt Strenght, Guaranna, Herbalifeline.......asi 60 drůhů racionální stravy.)
Učíme jak zajistit optimální regeneraci při sportu.
Organizujeme kurzy Školy zdraví, výživy, pohybu a péče o pleť.
Zajišťujeme maloobchod a velkoobchod racionální stravy pro naše klienty.
Zdravé snídaně, svačiny, sportovní výživu.
V roce 2016-2017 otevíráme poradenská centra ve městech nad 3000 obyvatel
Pracovní doba volná.
Finanční ohodnocení na Vč. do 10-ti hod/ týden od 7 500 Kč/měsíc
Hč. od 29 000 Kč
Vhodné i pro studenty a MD.
Kurzovné se žádné neplatí - zaškolení, rekvalifikace firmou zdarma.
Žádné rozhodovací balíčky.
Pozor! Uplatnění není pro každého.
Vybraní uchazeči si nejdříve pracovní uplatnění nezávazně vyzkouší v našem poradenském centru. Po vyzkoušení a prokázání , že nám chtějí opravdu pomáhat a jsou přínosem, teprve potom mohou být přijati. Pro lenochy není místo .
Děkujeme a těšíme se na nové příjemné kolegy.

Adresa společnosti

Nutriční centrum Radost
Moravské nám. 3
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr Radek Vokál, Mgr Luboš Císař
Tel.: 605 529 752
E-mail: poslat životopis