Zdravotník/ce

Mgr. Renata Vasquez Lédlová (MPSV)

Místo práce
Raisovo náměstí 1, 539 52 Trhová Kamenice, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
11000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mgr. Renata Vasquez Lédlová, IČ 46463313
Pracoviště:Mgr. Renata Vasquez Lédlová - rekreační středisko, Raisovo náměstí 1, 539 52 Trhová Kamenice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 11000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Dětský tábor Sluníčko v Trhové Kamenici.
Vhodné pro studenty, kteří mají ukončený 3. ročník medicíny, absolventy kurzu, zdravotní sestry.
Nabízíme: zajímavá práce mezi mladými lidmi, finanční odměna, možnost získání praxe pro studium.
Požadujeme: bezúhonnost, věk nad 18 let, aktivní přístup, odpovídající znalosti, dobré morální návyky, osobní kontakt a účast na našem přípraveném kurzu.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 9-16hod., e-mailem nebo na adrese: Lupáčova 78, Chrudim, opět Po-Pá od 9-16hod.

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12349900709

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou