Prodavačka-floristka do květinářství

Michaela Malíšková

Květinářství, Račiněveská 2444/B, 190 16 Praha 9, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodej a odborné ošetření hrnkových i řezaných květin.Prodej dárkových předmětů.Výroba sezonních zahradních a floristických dekorací a vazby květin.Úklid a aranžování v prostorách obchodu i před obchodem.Udržování čistoty a pořádku na a před obchodem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Žádná termínovaná závodní dovolená,dovolená dle domluvy.Možnost domluvy volna a změny směn.Žádné přesčasy,pouze ve vyjímečné(nemoc,apod.)situaci,velice dobré platové podmínky-hodnocení dle odvedené práce a přístupu k práci a k zákazníkům,osobní hodnocení,velmi příjemné a hezké,čisté prac.prostředí.Příjemný,vstřícný kolektiv.

Informace o náboru

Nabízíme příjemné,hezké prostředí,příjemný,vstřícný kolektiv,velmi dobré platové podmínky,stálou možnost se v oboru vzdělávat a učit se novým věcem,podporujeme kreativitu a dobré nápady,profesionální přístup k floristické práci a k prodeji v květinářství.Dovolená dle vzájemné domluvy,není určená závodní dovolená.Velmi dobrá dostupnost vlakovým spojením i z Kolína,vlak jezdí každých 20-30min.Pracovní doba od 7.30h.PRAXE minimálně 2 roky na plný úvazek.Preferujeme plný úvazek,ale pokud budeme s uchazečem-zečkou opravdu spokojeni jsme ochotní vyjít vstříc i se zkráceným úvazkem,mamince na mateřské apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Velká manuální zručnost,kreativita,profesionalita v oboru,pracovitost,radost z práce,nadšení,zodpovědnost,chut se učit stále novým věcem v oboru,ohleduplnost,velmi slušné vystupování,korektnost,kolektivní zodpovědnost a ohleduplnost.PRAXE minimálně 2 roky na plný úvazek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Květinářství-obchod,prodej hrnkových,řezaných květin a dárkových předmětů.Vyrábíme zahradní,sezonní,celoroční,floristické interiérové i exteriérové dekorace.Vážeme veškeré druhy květinových vazeb ke všem příležitostem.Svatební servis.
ID: 2086788  Datum zveřejnění: 1.7.2015