Mechanik - servisní technik zahradní techniky

Michal Plašil (MPSV)

Místo práce
Ratibořská 106, 747 05 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12100 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel (72319)

Pracoviště a kontakty

Firma:Michal Plašil, IČ 74243845
Pracoviště:Ratibořská 106/127, Kateřinky, 747 05 Opava 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 12100 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ nebo vyučen v příbuzném oboru, znalost zahradní techniky, znalost v oblasti servisu motorů, ŘP skup. B, komunikace, aktivita, spolehlivost, pozitivní přístup, příjemné vystupování a chování, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: servis zahradní techniky a motorů ( Honda, Briggs&Stratton, Kawasaki, Subaru, Kohler), příjem zboží a jeho kontrola, příjem techniky na servis, vyhledávání a objednávání náhradních dílů, práce na PC, rozvoz zboží k zákazníkovi firemním vozem, zaškolení obsluhy strojů. Případně občasný prodej.
Mzda 12 100 - 18 000 Kč, pracovní doba dle rozpisu služeb PO-PA 8:30 - 17:30 / 7:00 - 15:00, SO dle rozpisu služeb 9:00 - 12:00, plný úvazek, nástup ihned nebo dle dohody, pracoviště: SILEX - Zahradni technika, Opava - Kateřinky. KO: Michal Plašil, e-mail: [email protected], na uvedený e-mail zasílejte životopisy. Do hlavičky mailu udávejte: MECHANIK / SERVISNÍ TECHNIK ZAHRADNÍ TECHNIKY.

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 10758380775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B