Logistik výroby junior

MICONEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Partyzánská 601, 1 2 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-29
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:MICONEX s.r.o., IČ 04171012
Pracoviště:MICONEX s.r.o.-002, Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-29
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
Dovolená navíc, 5 dní
Zvláštní prémie, stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů, jazykové vzdělávání

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

-příprava režijních položek do všech výrobních příkazů,příprava materiálu PARTs pro následné svařování, reportování chyb,příprava materiálu pro převoz na oddělení kontroly, umístění na palety včetně jeho základního zabalení,příprava materiálu na výrobu prO ostatní zákazníky,kompletace dílů a nakupovaného materiálu dle průvodní dokumentace na zadané termíny,udržovat pořádek ve všech prostorech a zónách,zúčastňuje se porad interní logistiky a dalších,při všem činnostech dodržuje pravidla BOZP,aktivně se podílí na zvyšování své kvalifikace

Požadujeme:
- SŠ či SOU vzdělání podmínkou,Řidičský průkaz skupiny B podmínkou,uživatelská znalost MS Excel, Word, Power Point, Outlook, práce s IS Helios Orange pokročilý výhodou,pečlivost, přesnost, důslednost, samostatnost,odolnost vůči stresu, otevřenost, analytické myšlení,časová flexibilita, překonávání překážek, schopnost čelit odporu,komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost se zodpovědným přístupem k práci,výhodou základní znalost AJ,oprávnění k VZV výhodou

Nabízíme:
HPP, zkušební doba 3 měsíce
práce v jednosměrném provozu PO - PÁ
zajímavá práce v mladém kolektivu
atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci
možnost osobního rozvoje
systém benefitů
Místo výkonu práce: Liberec,Datum nástupu: IHNED

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11789590782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, VÝHODOU