Logistik montáže junior

MICONEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
V Horkách 76, 1 2 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:MICONEX s.r.o., IČ 04171012
Pracoviště:MICONEX s. r. o., V Horkách 76/18, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů, jazykové vzdělávání
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
Dovolená navíc, 5 dní

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:-příprava režijních položek,čištění a balení výstupních zakázek,provádění kontroly čistoty vstupního materiál,předávání pracovních postupů, předávání materiálu pro montáž,provádí základní údržbu manipulační techniky a prostředků,aktivně se podílí na zvyšování své kvalifikace, účastní se předepsaných porad,dodržuje pravidla BOZP, udržuje pořádek ve svěřených zónách,plní další úkoly podle pokynů nadřízeného
Požadujeme: SŠ či SOU vzdělání podmínkou,praxe v oboru alespoň 2 roky výhodou,řidičský průkaz skupiny B, D výhodou,oprávnění k VZV třídy I. výhodou uživatelská znalost MS Excel, Word, Power Point, Outlook,práce s IS Helios Orange středně pokročilý výhodou,pečlivost, přesnost, důslednost, samostatnost,odolnost vůči stresu, otevřenost, analytické myšlení,časová flexibilita, překonávání překážek, schopnost čelit odporu,komunikativní, pozitivně, týmově laděná osobnost se zodpovědným přístupem k práci,výhodou základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)

Nabízíme: HPP, zkušební doba 3 měsíce,práce v dvousměnném provozu ( ranní, odpolední – 8hod) PO - PÁ,zajímavá práce v mladém kolektivu,atraktivní mzdové ohodnocení, bonusy za dobře odváděnou práci,možnost osobního rozvoje,systém benefitů ( stravenky, příspěvek na dojíždění, jazyková výuka aj.)
Datum nástupu: IHNED

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11803470706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, UŽIVATELSKY
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, výhodou