Projektový manažer - žďár nad sázavou

MICROTECH CZ s.r.o. (MPSV)

nám. Republiky 72, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:MICROTECH CZ s.r.o., IČ 63489708
Pracoviště:Microtech CZ s.r.o., nám. Republiky 72/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: řízení a koordinace svěřených zakázek, vyhledávání nových obchodních příležitostí, úzká spolupráce s obchodními zástupci, projektantem a nadřízeným pracovníkem, pravidelný reporting nadřízenému pracovníkovi, kontrola a efektivní řízení nákladovosti/ziskovosti jednotlivých zakázek, kontrola kvality práce a hodnocení montážních techniků, komunikace se zákazníky, přehled nad fázemi jednotlivých zakázek, výhledy
Požadujeme: odpovědnost za výsledek na jednotlivých zakázkách, organizační schopnosti, umět plánovat, vést, motivovat a utužovat pracovní tým, znalost (alespoň některých systémů) EPS, ACS, NZS, CCTV, EZS, znalosti silnoproudých nebo slaboproudých rozvodů, vyhláška 50 výhodou, ŘP sk. B (jednodenní výjezdy v rámci ČR), znalost práce na PC (MS Office, CAD výhoda), praxe v oboru výhodou, časová flexibilita (pružná pracovní doba), spolehlivost, komunikativnost, vhodné vystupování, čistý trestní rejstřík
Nabízíme: služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, kariérní růst, mzdu dle předchozích zkušeností a aktuálních individuálních výkonů

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12460240731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou