Speciální pedagogové

MIKASA o. s. - volnočasové aktivity pro děti a mládež s kombinovaným postižením (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:MIKASA o. s. - volnočasové aktivity pro děti a mládež s kombinovaným postižením, IČ 22832386
Pracoviště:MIKASA denní stacionář, Pracoviště ESF projektu, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MIKASA z.s. hledá Speciálního pedagoga
Požadujeme:
•Odbornou způsobilost, trestní bezúhonnost
•Zájem o problematiku autismu a Aspergerova syndromu, případně zkušenosti s prací s touto cílovou skupinou
•Pozitivní vztah k dětem, mladým lidem i dospělým s autismem
•Aktivní přístup k práci, plnění zadaných úkolů, schopnost samostatně pracovat, plánovat
•Schopnost pracovat samostatně, strukturovaně, ale také spolupracovat, vést individuální i skupinové aktivity, tvořit vzdělávací pomůcky (materiály)
•Znalosti strukturace činností pro osoby s autismem, vlídnost, vytrvalost, odolnost
•Kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost a výborný zdravotní stav
•Řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič

Výhodou:
•Probíhající nebo ukončený terapeutický výcvik v oblasti Kognitivně behaviorální terapie, Behaviorální terapie, ABA terapie, znalost usnadňované komunikace atd.
•Aktivní znalost problematiky

Nabízíme:
•Pracovní pozici vhodnou pro absolventy
•Plný/Poloviční pracovní úvazek a zajímavé platové ohodnocení (20 000,- - 22 000,- Kč/plný pracovní úvazek)
•Akční práci s množstvím prostoru pro seberealizaci a změnami prostředí

Vaše životopisy s motivačním dopisem a přehledem praxe zasílejte do 31. 5. 2017 výhradně emailem na: [email protected].

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11906480729

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B