Technolog

Mikov s.r.o. (MPSV)

Místo práce
741, 407 79 Mikulášovice, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-06
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři technologové, normovači (21443)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mikov s.r.o., IČ 41197607
Pracoviště:Mikov s.r.o. - 01 (sídlo), Mikulášovice 741, 407 79 Mikulášovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-06
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:Mikov s.r.o. - 01 (sídlo), Mikulášovice č.p. 741, 407 79 Mikulášovice
Požadavky: vzdělání technického směru ( středoškolské nebo vyšší), technické myšlení a kreativita, orientace v technické dokumentaci a technických normách, znalost kovových materiálů, aktivní a koncepční přístup, schopnost přicházet s nápady, řidičský průkaz, samostatnost i schopnost pracovat v týmu, flexibilita, pečlivost, spolehlivost a komunikativnost, znalost MS Word a Excel, cizí jazyk není podmínkou (NJ nebo AJ výhodou)
Náplň práce: Stanovení pracovních postupů, technická příprava výroby, zpracování výrobní dokumentace, kalkulace a technické zkoušky, kontrola technologických postupů
Nabízíme: Zázemí tradičního výrobce, možnost osobního růstu, mzda v závislosti na dosaženém vzdělání
a praktických zkušenostech
Výhody: Příspěvek na obědy, příspěvek na Životní pojištění a na Penzijní připojištění po zkušební době. Služební mobilní telefon po zkušební době, cestovní náhrady v maximální výši.

Životopisy zasílat emailem

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk

číslo volného místa: 11948260763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou