Obchodní ředitel Automotive

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
90000 - 95000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

a. řízení Společnosti, její veškeré podnikatelské aktivity, řízení a kontrola jejích zaměstnanců tak, aby byl zabezpečen růst hodnoty Společnosti, a to v souladu s podnikovou strategií, Podnikatelským plánem, Rozpočtem, usneseními Jednatelů nebo Představenstvem společnosti;
b. řízení provozní záležitosti Společnosti a její denní chod v souladu s Rozpočtem a Podnikatelským plánem a usneseními Jednatelů nebo Představenstvem společnosti;
c. vyvíjení maximálního úsilí, aby Společnost plnila podmínky úvěrových smluv uzavřených s bankami, či jinými finančními institucemi a plnila veškeré své další závazky;
d. rozvíjení a udržování obchodní sítě Společnosti, získávání nových zákazníků pro Společnost a vyhledávání a vytvoření nových obchodních příležitostí v oblasti podnikatelské činnosti Společnosti;
e. zabezpečování , prostřednictvím zaměstnanců nebo třetích osob, řádného vedení účetnictví, daňové evidence a archivace dokumentů v souladu s příslušnými právními předpisy.
f. pořádání pravidelných porad, vyhodnocování a monitorování obchodních výsledků a pravidelně o nich informuje jednatelů společnosti;
g. zajišťování řádného plnění pracovních povinností ze strany zaměstnanců;
h. přijímání nových zaměstnanců, měnění jejich pracovních poměrů co do změny úvazku, mzdových a pracovních podmínek;
i. informování jednatelů o řízení lidských zdrojů a personálních otázkách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující plat a podíl ve firmě
- služební automobil

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Našim klientem je společnost působící v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v automobilovém průmyslu alespoň 5 let
- dobrá znalost automobilového trhu v širším smyslu (Business development)
- zkušenosti na pozici CEO nebo Sales director alespoň 3 roky
- zkušenosti s integrací "add on" akvizic do skupiny výhodou
- zkušenosti s tvorbou a změnami vnitřních firemních procesů výhodou
- komunikativnost, schopnost řešení konfliktů
- plynulá angličtina nevyhnutelná, další jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme konzultingová a Executive search společnost působící v CEE regionu

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2146806  Datum zveřejnění: 16.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90000 - 95000 Kč/měsíc