Asistent/ka obchodního oddělení - junior pozice, Praha

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
velmi zajímavé platové podmínky, FIX + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co je náplní práce:
- Tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Osobní vedení schůzek
- Marketingová kampaň cílená na klienty
- Evidence dokumentů v CRM systému
- Sledování a analyzování vývoje trhu a aktuálního dění ve světě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- Práci na HPP
- Školení hrazené firmou - aktivní měsíční školení, právní poradenství, zahraniční stáže, zkoušky a certifikáty
- Nadstandardní provizní systém - motivační ohodnocení
- Pracovní doba od Po-Pá od 8,30 do 17,30 hod
- Stabilní mezinárodní pobočku s dobrou dopravní dostupností
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Práci v pracovním týmu s profesionálním vedením
- Možnost osobního a profesního rozvoje - kariérní růst
- Získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe – možnost nastartování kariéry
- Garantovanou fixní mzdu + denní bonusy a provize, které ovlivňujete vlastní aktivitou
- Předpokládaný příjem ve výši dvojnásobku průměrné mzdy

Informace o náboru

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta hledáme uchazeče, kteří by měli zájem o práci v jejich obchodním oddělení, nové kolegy, kteří mají osobnost s obchodním duchem, a motivuje je nadstandardní finanční ohodnocení.
Pokud disponujete těmito kvalitami a prokážete je, u klienta máte možnost opravdové dlouhodobé kariéry a adekvátního finančního ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme:
- Uchazeče:
- s řádně ukončeným SŠ/SOU vzděláním
- s čistým trestním rejstříkem
- s chutí stát se profesionálem v oboru - junior pozice - s budoucím karierním růstem
- s předchozí praxí v oboru ale i bez
- cílevědomé, spolehlivé, dochvilné
- slušné vystupující
- s přehledem o celosvětovém dění
- se základní znalostí práce na PC
- s chutí o karierní růst v rámci společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2531359  Datum zveřejnění: 25.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: velmi zajímavé platové podmínky, FIX + bonusy