Juniorská pozice v klientském servise - 25-45 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25-45 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- budování a další rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy
- osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- marketingová komunikace, support požadavků, registrace zákazníků
- spolupráce se zkušenými kolegy - práce v teamu
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- sledování aktuálního dění
- evidence dokumentů v CRM systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zkušených odborníků - přátelský kolektiv mladých lidí
- zajímavé finanční ohodnocení - předpoklad příjmu ve výši dvojnásobku průměrné mzdy, z toho 30 % fixně.
- školení a další vzdělávání hrazené firmou - vhodné i pro uchazeče bez předchozí praxe
- práci v sídle společnosti na Praze 4 - Pankráci
- pozici s karierním růstem

Informace o náboru

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Hledáte práci, kde Vám dají prostor pro Váš karierní růst a nezůstanete tak rok na jedné pozici, ale budete se posouvat dál?

Právě Vás hledáme a nabízíme dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň řádně ukončené středoškolské vzdělání (výuční list, maturita)
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativa
- dochvilnost a aktivní přístup k práci - samostatnost a spolehlivost
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou!
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - junior pozice - s budoucím karierním růstem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2548908  Datum zveřejnění: 5.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25-45 000 Kč