Junior office account manager/ka (i pro absolventy)

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
zajímavé platové ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem bude Vaše práce?
- budovat, udržovat a dále rozvíjet velice dobré vztahy se zákazníky firmy
- naslouchat potřebám zákazníků, a hledat pro ně nejvhodnější řešení
- aktivně podporovat zákazníky a řešit jejich operativní potřeby
- aktivně denně komunikovat s kolegy na vlastním oddělení i na jiných odděleních firmy
- průběžně řešit administrativu, související s Vaší prací, reportovat Vaše aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám rádi nabídneme?
- velmi moderní a atraktivní pracovní zázemí úspěšné a stabilní, mezinárodní, společnosti v Brně
- přátelský a kolegiální pracovní tým kolegů a nadřízených okolo sebe
- možnost vlastní aktivní seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- zajímavé a velmi motivační finanční ohodnocení – s možností velmi nadstandardního mzdového ohodnocení
- zdarma občerstvení na pracovišti
- reálnou možnost zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
- aktivní možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- nástup možný IHNED, nebo dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chtěli byste pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která ráda aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?
Uvítali byste svůj reálný, budoucí, karierní postup?

A předpokládáte, že za svoji práci také budete náležitě a nadstandardně ohodnoceni?

Pokud jsou Vaše odpovědi na předchozí otázky „ANO“, pak jste tím vhodným kandidátem / kandidátkou, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký byste měl/a být?
- s min. SOU/SŠ vzděláním
- s aktivním přístupem k práci, s ochotou k dalšímu vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatní, odpovědní, spolehliví
- s běžnou znalostí práce na PC na úrovni běžného uživatele
- s vlastními nápady, jak svoji práci dělat lépe a efektivněji
- s chutí naučit se něco nového
- kolegiální, se schopností jak samostatné práce, tak práce v týmu

Pokud jsme Vás zaujali, budeme rádi za Vaši reakci na tuto nabídku práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3039505  Datum zveřejnění: 2.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: zajímavé platové ohodnocení