Skladník - VZV - PHA 10, 24 - 27 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 - 27 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV
- uložení a označení materiálu
- příprava materiálu
- operativní práce dle pokynů nadřízeného
- dohled nad bezpečným naložením zboží

Práce probíhá v týmu kolegů na stejné pracovní pozici, nadřízeným je směnový mistr, jde o dvousměnný provoz.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek
- velmi zajímavé platové ohodnocení - FIX + bonusy - cca 24-27 000 Kč (dle zkušeností)
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, penzijní připojištění apod.)
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK.

V tuto chvíli obsazujeme více pracovních míst - velká šance získat stabilní a dobrou práci v Praze.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení / SŠ vzdělání
- manuální zručnost
- praxe s prací z logistických center výhodou, ne podmínkou
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
- průkaz na VZV + praxi
- základní znalost práce na PC
- praxe se SAPem výhodou, ne podmínkou
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3063261  Datum zveřejnění: 16.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 - 27 000 Kč