Zákaznický servis - operátor/ka (junior/ka), 30-45 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 - 45 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak si Vás představujeme?
- máte aktivní zkušenost s komunikací se zákazníky
- nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
- dokážete aktivně řešit požadavky klientů
- nedělá vám problém pracovat na více projektech současně

Hledáme aktivní, samostatné a pracovité kandidáty s aktivním zájmem o oblast zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí budoucí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, a s možností z toho vyplývajících nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Kromě velmi důkladného zaškolení klient nabízí také profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
- motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny
- různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 30-45 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
- práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- podporu profesního vzdělávání - zdarma
- možnost „nastartování“ budoucí kariéry - dle svých schopností a pracovitosti
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je významná zprostředkovatelská společnost, jedna z předních ve střední Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
- min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
- velmi dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, profesionální vystupování
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- min. uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat
- a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás klient počká

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky přímo u klienta.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3133671  Datum zveřejnění: 17.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 45 000 Kč