Finance + business analytik, s AJ, Praha 4, 40 - 50 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 - 50 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- měsíční reporting (příprava, analýza a interpretace účetních výsledků)
- analýzy profitability zakázek a projektů
- podíl na tvorbě budgetu, forecastů a estimatů (měsíčních, ročních)
- participace na činnosti účetního oddělení – měsíční závěrka, nadstavbové účetní činnosti, pravidelné měsíční kontroly a analýzy výsledků (v součinnosti s účetním oddělením)
- výpočet přefakturací, vytváření interních faktur, jejich zaúčtování a vyrovnání transakcí dle smluv
- příprava a účast na auditu společnosti
- ad hoc analýzy
- přidělené samostatné úkoly, běžná operativa

K odpovídajícímu výkonu práce je třeba velmi dobrá znalost AJ - ideálně slovem i písmem - pravidelná e-mailová a telefonická komunikace se zahraničím, analytické schopnosti, samostatnost, schopnost pracovat jak samostatně, tak v rámci menšího týmu, jako týmový hráč.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní poměr u velmi solidní, stabilní a prosperující zahraniční společnosti, v docházkové vzdálenosti od metra C-Pankrác
- velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí, výborný tým kolegů
- možnost aktivního využití AJ a výrazného osobního a profesního rozvoje
- výborné platové podmínky - nástupní FIXní plat cca 40 - 50 000 Kč - vše dle dohody s vybraným kandidátem
- 5 týdnů dovolené, 13. plat, mobil, notebook, stravenky, výuka AJ na pracovišti
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Profil společnosti:
Náš klient, velice stabilní a solidní zahraniční obchodní a servisní společnost, se sídlem na Praze 4 - Pankráci, hledá vhodné kandidáty a kandidátky na pracovní pozici ve finančním oddělení společnosti, na pozici finančního a business analytika / analytičky.

Tato pracovní pozice zahrnuje jak vlastní agendu ve finančním oddělení firmy, tak i částečný zástup finanční ředitelky firmy, v okamžiku její nepřítomnosti na pracovišti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání - ideálně ekonomického směru
- aktivní (velmi dobrou) znalost AJ slovem i písmem - běžná denní komunikace se zahraničím (e-mail, telefon)
- předchozí praxi v mezinárodní obchodní společnosti (zastoupení zahraniční společnosti) - velkou výhodou
- dobrou znalost MS EXCEL (znalost IBM Cognos a SAP výhodou)
- praxi s prací ve velkém informačním systému - výhodou
- svědomitost, slušnost, pečlivost, samostatnost
- velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3159223  Datum zveřejnění: 14.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 - 50 000 Kč