Číšník/servírka - brigáda

Milan Buštík (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 53, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Milan Buštík, IČ 72344075
Pracoviště:Milan Buštík - "Restaurace Na Radnici", Masarykovo nám. 53/1, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 80 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Masarykovo nám. 53/1, 695 01 Hodonín. Nabízíme PŘIVÝDĚLEK ( brigádu ) PRO STUDENTY před Vánocemi - obsluha večírků a akcí, jedná se o víkendy - listopad, prosinec. Strava, pravidelná mzda, osobní ohodnocení, dýška. Stabilní kolektiv. NÁSTUP možný IHNED. Bližší informace na tel.: 518352411, osobně v restauraci v pracovní dny od 11:00 do 20:00 hod nebo na mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11534120718

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání