Číšník/servírka

Milan Chlumecký (MPSV)

Krušnohorská 3371, 400 11 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Milan Chlumecký, IČ 86732285
Pracoviště:Milan Chlumecký - provozovna Pizzerie PamPam 2, Krušnohorská 3371/2, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Pizzerie PamPam 2, Krušnohorská 3371/2, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení, flexibilitu, dodržování bezpečnosti práce. Praxe není nutná - zaučíme.
Nabízíme: mzdu 20 000 Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování. Nástup možný ihned.
Kontaktní osoby: Milan Chlumecký, Petra Komedová, tel. 774 833 293, e-mail [email protected]

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12678580747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Číšník, servírka