Pracovník automyčky

Milan Král a.s. (MPSV)

Pod Stromovkou 211, 370 01 Litvínovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci pro ruční mytí vozidel (91220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Milan Král a.s., IČ 48203734, http://www.milankral.cz
Pracoviště:Milan Král, a.s., Pod Stromovkou 211, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:náplň práce: mytí a čištění exteriéru vozidel v autorizovaném servisu, čištění interiérů vozidel, příprava vozů k prodeji
požadujeme: ukončené SŠ vzdělání nebo výuční list, praxe výhodou, nikoli podmínkou, řidičský průkaz skupiny B, další skupiny výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost
nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity a akce, zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historií na jihočeském trhu, příjemné a moderní pracovní prostředí
své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12753930735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou