Junior projekt manažer/ka evropských a národních dotací

Milana Štěpánková (MPSV)

Místo práce
Kpt. Jaroše 100, 680 01 Boskovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-06
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Milana Štěpánková, IČ 40408809
Pracoviště:Milana Štěpánková - pracoviště Boskovice, Kpt. Jaroše č.p. 100/29, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-06
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NAPLŇ PRÁCE: příprava a zpracování podkladů k žádostem o dotaci z krajských, národních, evropských a dalších fondů, zpracování a příprava analýz, strategických studií, marketingových analýz apod., administrativa schválených žádostí o dotaci v jejich realizační a závěrečné fázi v daném dotačním programu, administrativa výběrových řízení, provádění a zpracování dotačních analýz dle zadání zaměstnavatele, další administrativní práce dle požadavků zaměstnavatele.
POŽADAVKY: SŠ/ VŠ vzdělání, ochota podávat nadstandardní výkony, znalosti v oblasti evropských a národních fondů výhodou, ale není podmínkou, znalost z čerpání dotací a dalších podmínek pro jejich získání výhodou, ale není podmínkou, povědomí o zákonu 137/2006Sb. o veřejných zakázkách výhodou, ale není podmínkou, ekonomické a právní povědomí výhodou, ale není podmínkou, analytické schopnosti, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, důslednost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ŘP sk. B.
NABÍZÍME: perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí na dobu určitou 12 měsíců s možností uzavření HPP na dobu neurčitou, možnost dalšího vzdělání - semináře, školení vč. profesního růstu ze specialisty junior na pozici senior, flexibilní pracovní doba, zázemí nově vybudované kanceláře v centru města, nadstandardní výbava pro pracovní pozici - PC, mobilní telefon, buffé přímo v kanceláři, zaměstnanecké výhody - příspěvky na stravování, motivační složky odměn dle nadstandardních výkonů, úzká spolupráce s majitelkou firmy a s úspěšným kolektivem v dotačním managementu. Místo výkonu práce: Boskovice - 5 min. docházková vzdálenost od autobusové zastávky a 15 min. vlakové nádraží.
Motivační dopis a životopis zasílejte na e-mail: [email protected] a do předmětu e-mailu uveďte "Junior projekt manažer", kontaktní osoba: Bc. Michaela Karásková, mob. 774134794 - volat PO-PÁ 8.00-17.00 hod.

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12099670779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B