SharePoint Konzultant

Millennium, spol. s r. o.

Miesto práce
Plynárenská 7/C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a štandardizácia riešení za účelom efektívnych zákazníckych procesov
• definovať a koordinovať tvorbu procesov
• tvorba technickej špecifikácie
• prezentácia zákazníckych úprav pre zákazníka
• poradenstvo a konzultácie v oblasti návrhu SW riešení

• Práca v mladom, kreatívne mysliacom tíme
• Využívnie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• Množstvo sociálnych výhod (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)
• Masér v priestoroch spoločnosti
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy
• Široký program firemných akcií (splav, lyžovačka, firemné raňajky a pod.)
• Možnosť osobného a profesionálneho rastu
• Vzdelávacie a tréningové aktivity

Žiadame záujemcov o danú pozíciu, aby nám zaslali štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected].

Vzhľadom na veľký počet žiadostí o zamestnanie nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby si prečítali nižšie uvedený text a priložili ho do svojho životopisu. Bez uvedeného súhlasu nebudú žiadosti zaradené do výberového konania.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov (podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov) Udeľujem týmto súhlas so správou, spracúvaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore v spoločnosti Millennium 000, spol. s r. o. podľa zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov spoločnosti Millennium 000, spol. s r. o. na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas je udelený na dobu neurčitú a podľa § 20, ods. 3 citovaného zákona, je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Expert

Od úspešného kandidáta požadujeme detailnú znalosť Microsoft Sharepoint 2010, 2013, taktiež skúsenosti s návrhom a implementáciou SharePoint worklow, nastavovaním a customizáciou vyhľadávania. Integrácia s InfoPath formulármi a vytváranie UserControls, webovych častí vo WSP balíkoch vo Visual Studiu.

Vyžaduje sa pokročilá znalosť Microsoft SharePoint Server a SharePoint Foundation.

Koncepčné myslenie, schopnosť vidieť súvislosti a samostatne navrhovať riešenia. Participácia na webovo orientovaných projektoch je výhodou.

Millennium, spol. s r. o. je slovenská IT spoločnosť s takmer 20 ročnými skúsenosťami na trhu. Venujeme sa vývoju webových a portálových riešení, aplikáciám pre podnikovú mobilitu, ponúkame business inteligence systémy a CRM riešenia - všetko na cloude.

Pracujeme pre finančné a bankové inštitúcie, IT a telekomunikačné spoločnosti a štátnu správu.

Millennium je oficiálnym parterom spoločnosti Microsoft so šiestimi kompetenciami. Počas pôsobenia na trhu sme získali 17x ocenenie Microsoft Industry Award Winner, 3x ocenenie Microsoft Industry Award Finalist a 4x Deloitte Technology Fast 500.
V roku 2014 sme boli spoločnosťou Microsoft vyhlásený za Microsoft Country Partner of the Year.

Okrem slovenského trhu pôsobíme aj v Českej republike.

Sme spoločnosť, ktorá rástla vďaka nadaným ľuďom a vďaka šanci, ktorú dostala od svojich zákazníkov. Počas celej našej existencie sme mali šťastie na mimoriadne talentovaných kolegov, ktorí svojou invenciou a tvrdou prácou stáli za naším úspechom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 406416  Datum zveřejnění: 2.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou